چرا شرکت مهاجران سینیم را انتخاب کنیم؟

ما طیف کاملی از روش های مختلف ارتباطات را برای تأمین نیازهای شما از طریق جستجوی آنلاین ، ایمیل ، تماس های تلفنی و کنفرانس های ویدیویی در همه سیستم های الکترونیکی شما ، اعم از کامپیوتر، تبلت، تلفن همراه یا رسانه های اجتماعی ، ارائه می دهیم. آخرین فن آوری های ما به شما امکان می دهد تا براحتی با ما ارتباط برقرار نمایید،از خانه و محل کار خود در هر کجای دنیا می توانید مشاوران مورد علاقه و یا مشتریان خود را پیدا کنید. در مدت زمان کوتاهی می توانید عضو شوید، درخواست عضویت کنید، مدارک خود را ارسال ، دریافت ، امضا و یا هزینه های لازم را پرداخت کنید. همیشه و در همه موارد با آمادگی کامل تصمیم بگیرید.

شرکت مهاجران SINIM با افتخار و اقتدار گام برمی دارد تا این سیاره زمین را به مکانی بهتر برای جوامع امروزی و نسلهای آینده تبدیل کند. ما همیشه بدون نیاز به استفاده از کاغذ در دسترس شما هستیم زیرا سیستم ما سازگار با محیط زیست است و نیاز به راه حل های سنتی  متکی بر کاغذ نیست چون بی نیاز از کاربرد کاغذ می توانیم به کاهش انتشار C02 (دی اکسید کربن) کمک کنیم.

کارشناسان منابع انسانی SINIM بصورت تصادفی مشتریان و مشاوران را برای داشتن یک محیط کاری سالم، محترمانه و قانونمند برای تأمین نیازهای هر یک از طرفین ، از طریق نظرسنجی مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند. معیارهای سنجش و بررسی عبارتند از: تعهد کاری ، وفاداری ، حسن نیت انجام کار ، ارائه راه حل ها ، پیگیری، نتیجه گرایی و کار تیمی.

از جمله مهمترین دلائل انتخاب شرکت SINIM ، خدمات مشاوره ای نامحدود و 24 ساعته برای کمک به امور مهاجرت و اقامت شما از طریق مشاوران بومی و بین الملی است در حالی که هیچ هزینه ای به هیچ یک از مشاوران پرداخت نمی کنید.

ما بر این باور هستیم که شما قبل از ایجاد هرگونه تعهدی برای پرداخت و یا دریافت خدمات، باید دقیقاً اطمینان حاصل کنید که چه مبلغی را پرداخت می کنید ، بنابراین اگر هزینه های مشاوره به سادگی قابل درک و منطقی نباشد ، ما متعهد هستیم که درصورت لزوم برای جلوگیری از هرگونه ابهامی آماده کمک به هر دو طرف (مشتریان و مشاوران) هستیم تا شفاف سازی انجام شود. شما مبلغی بیش از آن چیزی را که می بینید پرداخت نمی کنید در واقع هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. اطلاعات لازم درباره کلیه هزینه ها به صورت مکتوب و پیش از مراحل مشاوره از طریق سیستم به شما داده خواهد شد. 

مشتریان در مرکز توجه SINIM قرار دارند. ما اعتقاد داریم هرچه بیشتر میزان رضایت مشتریان خود را جلب کنیم، به همان میزان آنها به ما اعتماد کرده و از طرفی با محترم شمردن حقوق آنها به توانمندی سازی رابطه مشترک کمک زیادی خواهد شد و اطمینان حاصل می کنیم که آنها سیاست ها و رویه های SINIM را درک و رعایت می کنند. مشتریان ، واقعاً شرکای تجاری بی چون و چرای ما هستند و ما با احترام در کنار یکدیگر شانه به شانه کار می کنیم.

در حالی که از سریعترین زمان ممکن برای دریافت خدمات مشاوره ای سود می برید ، کمترین هزینه ممکن را در بازار جهانی برای عضویت و دریافت خدمات مشاوره مورد نظر پرداخت خواهید کرد. مشتریان و مشاوران نه تنها دسترسی 24 ساعته و نامحدود به اطلاعات مورد نیاز داده شده است بلکه سهولت انتخاب بسته های عضویت جهت جستجوی نامحدود مشاوران و مشتریان بومی و بین المللی فراهم شده است. مأموریت و رویکردهای ما تحقق رؤیاهای شما با کم کردن هزینه ها و نگرانی های شما است.

  • کاش نگرانیها
  • کاهش هزینه ها
  • کاهش طول زمان

 بر اساس شواهد و تجربیات و مطالعات موجود در بازار کسب و کار، بر همگان آشکار است که این سه مفهوم بسیار کلیدی از شروع زمان تصمیم گیری به مهاجرت تا پس از آن از جمله عوامل بسیار نگران کننده ایست که متأسفانه تبدیل به سه مفهوم “افزایش” در جهان امروز ما شده است و این سیر معیوب به سرعت ادامه دارد. بنابراین شرکت مهاجران سینیم با هدف کاهش نگرانیها ، هزینه ها و طول زمان تأسیس شد.

تیم مشاوران SINIM با تمرکز و توجه به این سه مفهوم باستناد تجربیات، تأییدیه ها و مجوزهای لازم قانونی از طرف نهادها و سازمان های دولتی خود آماده ارائه کلیه خدمات مهاجرت و اقامت در جهت حفظ منافع شما در کاهش این سه مفهوم می باشند.

ما نسبت به تمامی مدارکی که دریافت می کنیم بسیار با جدیت و حساسیت بررسی و توجه می کنیم. پیوستن به SINIM شاید آسان باشد ولی گذراندن موفقیت آمیز مراحل انتخاب ، داشتن شرایط لازم تأیید و مطابقت با قوانین و استانداردهای ما به عنوان یک عضو از تیم رسمی SINIM یک موفقیت بزرگ خواهد بود. ما موظف و متعهد به رعایت اصول و قوانین در برابر عدم انطباق هستیم.

ما هر یک از نیازهای جامعه شما را مطابق با شرایط زندگی، محیطی، زبانی و فرهنگی شما در قالبهای خدمات هشتگانه مدیریت می کنیم ، با زبان شما صحبت می کنیم ، به فرهنگ شما احترام می گذاریم ، با شرایط شما سازگار می شویم، ما به همه ملت های جهان تعلق داریم ، تلاش می کنیم و وقت می گذاریم تا بهترین راه حل های ممکن را برای برطرف کردن نیازهای شما ارائه نماییم، به همه ابعاد و شرایط زندگی شما توجه جدی می کنیم.ما به هیچ کشوری، جامعه ای، ملتی، مذهبی یا دینی، نژادی و یا حزبهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی وابستگی نداریم. ما به دنیا تعلق داریم. شرکت SINIM خانه همه افراد جامعه جهانی است.