مشاوره آنلاین

هدف از مشاوره چیست؟

مهاجرت به کانادا یک فرآیند پیچیده است و نیاز به آگاهی کامل از قوانین ، سیاست ها و رویه های مهاجرت کانادا دارد. مورد و وضعیت هر فرد منحصر به فرد است و باید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا ما راهی برای ورود به کانادا برای شما بیابیم.

در پایان این مشاوره می دانید که چه اقدامی باید انجام دهید تا زندگی جدید خود در کانادا به واقعیت تبدیل شود.

ما با گذراندن مراحل زیر با شما در طول مشاوره به این مهم می رسیم:

مشخصات خود را ارزیابی کرده و مورد شخصی خود را تجزیه و تحلیل کنید

صلاحیت خود را بر اساس اهداف خود برای کانادا بررسی کنید

در مورد سوالات و نگرانی های خود علاوه بر فرصت های موجود برای مهاجرت به کانادا بحث کنید

چرا هزینه عضویت در شما اخذ می شود؟

تجزیه و تحلیل پرونده شما و ارائه بهترین توصیه ممکن به زمان نیاز دارد. برای محافظت از حقوق خود به عنوان یک مشتری ارزشمند ، باید یک حساب رایگان ایجاد کنید و نوع خدمات خود را انتخاب کنید و هزینه عضویت خود را بپردازید تا متوجه شوید که یک مشتری ثبت شده و تأیید شده هستید. در حالی که عضویت از قبل قابل پرداخت است ، اگر خدمات ما را حفظ کرده و سپرده ای را در مدت زمان مقرر در قرارداد مشاوره اولیه پرداخت کنید ، از نقل قول کسر می شود. این بدان معناست که وقتی مشتری می شوید مشاوره شما رایگان است.

ملاقات ها فقط در صورت پرداخت نهایی می شوند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که مراحل را تکمیل کرده اید و ایمیلی دریافت کرده اید که قرار ملاقات شما را تأیید می کند.

مشاوره 45 دقیقه ای

در طول 45 دقیقه یک مشاوره عمیق برای بحث در مورد گزینه های مهاجرت خود خواهید داشت. این گزینه برای کسانی مناسب است که نیاز به راهنمایی دارند که از کجا شروع کنند یا سوالات زیادی در مورد روند مهاجرت دارند.