اصول و قوانین شرکت مهاجران سینیم

هدف:

شرکت مهاجران سینیم با تدوین و تهیه این اصول و قوانین همواره تلاش می نماید از اعتماد و امنیت خاطر و حقوق مشتریان خود به بهترین شکل ممکن محافظت نماید. اجرای این قوانین در واقع تمرینی است در جهت داشتن یک محیطی قانونمند، امن و سالم.

تعریف مشتری در سینیم:

همه کسانی که عضویت باشگاه شرکت مهاجران سینیم را دارند مشتری محسوب می شوند که شامل مشاورین خدمات تجاری و یا متقاضیان این خدمات هستند.

تعریف خدمات مهاجرتی در سینیم:

مجموعه فعالیتهای تجاری خدماتی شرکت مهاجران سینیم برای فراهم کردن خدماتی مانند ویزا، مسکن، بیمه ، خودرو، ارز، پرواز، زبان انگلیسی، و کاریابی در جهت رفع نیازهای اصلی زندگی یک شهروند یا مهاجر در هرجایی از جهان (کانادا و دیگر کشورها).

 1. مشتریان با آگاهی کامل از شرایط و مزایای بسته های خدماتی اقدام به عضویت در باشگاهها می نمایند.
 2. هنگامی که شما از خدمات هشتگانه شرکت مهاجران سینیم استفاده می نمایید، در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین باشد، شما موافقت می‌کنید که شرکت مهاجران سینیم به صورت الکترونیکی (از طریق تماس تلفنی، پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 3. به منظور اطلاع رسانی خدمات هشتگانه و یا مراحل ثبت نام و عضویت، این امکان وجود دارد که مشتریان ایمیل یا پیامک دریافت نمایند. در صورتی که آنها تمایل به دریافت این گونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عدم دریافت پیامک را در پروفایل خود لغو کنند.
 4. مشتریان ما متعهد هستند در هر مرحله ای از عضویت باشگاه به هر شکل ممکن از حقوق مادی و معنوی، نام، برند و خدمات شرکت مهاجران سینیم دفاع کرده و در واقع با عضویت در باشگاه شرکت و استفاده از خدمات آن، رضایت خود را از این سیاست اعلام می نمایند.
 5. همه مطالب، طراحی و تصاویر، آرم و بسته بندی های خدماتی، موارد قابل دانلود و کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال و استفاده یا نشر این مطالب به صورت بخشی یا جزئی در انحصار شرکت مهاجران سینیم است و حق هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این شرکت محفوظ و محترم نگاه می ‏‌دارد.
 6. نام گذاری ها، اصطلاحات، فرمول بسته های خدماتی ایجاد شده توسط شرکت و علائم تجاری ثبت شده و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری مشابه پیگرد قانونی دارد.
 7. مشتریان باشگاه مجاز به بهره ‌‏برداری خارج از این اصول به هیچ شکل ممکن نخواهند بود و هر گونه استفاده از داده کاوی، یا روش‌های طراحی مشابه مانند بسته های خدماتی و شرایط آنها به صراحت برای شرکت مهاجران سینیم محفوظ است. در صورت مشاهده استفاده سوء از هر یک از خدمات ضمن پیگرد قانونی، عضویت آنها باطل و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.
 8. مشتریان باشگاه تا پایان قرارداد مسئول و متعهد به رعایت کلیه اصول مندرج بوده و تا پایان عضویت، مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده مشتریان (کاربران) است.
 9. تنها مرجع رسمی مورد تایید، قسمت ارتباط با ماست.
 10. شرکت مهاجران سینیم هیچ گونه سایت اینترنتی یا آدرسی غیر از https://iranmovebridge.com/  www.movebridge.com و www.movebridge.ca ندارد و هیچ ‏گاه با شما با هیچ یک از روش‏ های الکترونیکی موجود در بازار تماس گرفته نخواهد شد. مشتریان به منظور برقراری ارتباط با بخش روابط مشتری، می ‌توانند از نشانی های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
 11. سایت شرکت مهاجران سینیم ممکن است دارای لینک هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‌ها تحت کنترل شرکت سینیم نیستند و ما هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد نداریم.
 12. سینیم این لینک‏ ها را برای سهولت و استفاده بیشتر شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ‏ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با آنها نیست.
 13. شما توافق می نمایید که مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب های احتمالی ‌بدلیل استفاده از اطلاعات و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت شرکت مهاجران سینیم به عهده شخص مشتری است .

بسته های خدماتی سینیم:

این بسته های خدماتی (ویزا، مسکن، اشتغال و کاریابی، زبان انگلیسی، ارز، بیمه، پرواز و خودرو و ویژه ) به صورت بسته های سه و شش ماهه و یک ساله و با حق انتخاب یک تا هشت مورد از خدمات هشتگانه، جهت عضویت مشاوران و مشتریان به باشگاه ها تهیه شده است.

سیاست قیمت گذاری بسته های خدماتی

بسته های خدماتی با توجه به دو عامل مهم کاهش هزینه های مشتریان بر اساس شناسایی نیازهای آنها و همچنین بالاترین بهره مندی تعیین شده اند.

بانک اطلاعاتی 24 ساعته 

امکان جستجوی مشاوران و مشتریان به طور نامحدودی برای تمامی اعضای باشگاه ها فراهم شده است. تمامی اعضای باشگاهها (مشاوران و مشتریان) می توانند از بانک اطلاعاتی به صورت شبانه روزی بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنند.

سیاست بازپرداخت

مشتریان:

1- مشتریان به محض ثبت رسمی بر اساس بسته های مورد نیاز خود، مشاوران مورد نظر خود را سعی می کنند طی دفعات مختلف از طریق موتور جستجو پیدا کنند. اگر آنها ظرف مدت دو هفته نتوانستند مشاوران خدمات مورد نظر خود را پیدا کنند ، باید این موضوع را در هفته سوم با ارائه مدارک لازم از موتور جستجو جهت اثبات ادعاهای خود: شامل تاریخ ها و دفعات مختلف جستجو از زمان ثبت نام، به خدمات مشتری (support@movebridge.com) گزارش دهند.

2- پشتیبانی خدمات مشتری با دقت گزارشات را بررسی و اقدامات فوری و لازم را برای مشخص نمودن علت عدم موفقیت مشتریان در هنگام جستجو انجام می دهد و یک ایمیل مبنی بر تأییدیه دریافت گزارشات با ابراز عذرخواهی برای مشکلات پیش آمده برای مشتری ارسال می کند.

3- پشتیبانی خدمات مشتری در نهایت لیست مشاوران مربوطه را از طریق ایمیل به مشتریان طی یک هفته (هفته سوم) در صورت عدم وجود مشاوران خدمات مورد نظر در قسمت جستجو، ارائه می دهد.

4- اگر پشتیبانی خدمات مشتری نتواند مشاوران مورد نیاز مشتری را (خواه از طریق سیستم یا یک لیست جداگانه) پیدا کند، در هفته سوم نامه بازپرداخت به بخش مالی را تایید و ارسال می نماید.

5- بخش مالی پس از کسر هزینه های اداری ( تا 30٪) اقدامات بازپرداخت را طی هفته چهارم، انجام خواهد داد.

مهم:

1- مشتریان باید در صورت عدم موفقیت یا عدم دسترسی به مشاوران خدمات مورد نظر خود، طی هفته سوم گزارش لازم را ارسال نماید، در غیر این صورت هیچ هزینه ای مسترد نمی شود.

2- مشتریان باید گزارش های خود را با مدارک لازم جهت اثبات عدم دسترسی یا عدم دسترسی مشاوران خدمات مورد نظر خود ارائه دهند ، در غیر این صورت هیچ هزینه ای مسترد نمی شود.

 مشاوران:

این دستورالعمل شامل مشاوران نمی شود.

مشتریانی که قصد ارسال نظرات، انتقادات و یا پیشنهادات خود را از طریق تماس با ما در سایت دارند، حتما مقررات زیر را مد نظر قرار دهند. در صورتی که این قوانین رعایت نشود، اظهار نظرات مشتریان تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی آید.

 1. نمایش نظرات مشتریان در سایت به هیچ وجه به معنی تایید یا عدم تایید اظهار نظرات مشتریان درباره محتویات آن نیست و شرکت مهاجران سینیم هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده ندارد. لذا بهتر است که مشتریان نظرات کاربردی و هدفمند را انتخاب و ملاک تصمیم گیری خود قرار دهند.
 2. مشتریان ارسال کننده نظرات موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر مشتریان هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید عضویت مشتری و یا حتی لغو عضویت بدون استرداد هزینه عضویت در هر مرحله ای می‌شود.
 3. تمام مشتریان می توانند نظرات خود را به شرط رعایت اصول و قوانین و مقررات شرکت در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، مغرضانه یا اشتباه یافتید، نباید فرد را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر مشتری تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 4. – “نام کاربری مشتری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد مطابق با فرمت و زبان موجود در پروفایل باشد؛ لذا نظراتی که با نام مشتریان غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، حذف و تایید نخواهند شد.
 5. مشتریان تحت هیچ شرایطی مجاز نیستند نام و نام خانوادگی اشخاص ثالث و یا لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود بیان و ثبت نمایند.
 6. تنها نظراتی که مرتبط با خدمات مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن موارد متفرقه و غیر مرتبط با خدمات شرکت مهاجران سینیم خودداری نمایید در غیر این صورت تخطی و نقض قوانین جاری خواهند بود.
 7. مشتریان می‌توانند پیشنهاد یا نقد خود به هر دپارتمان یا بخشی از شرکت را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.
 8. مشتریان توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند خواه خدمات یا اشخاص، و مشاوران به هیچ وجه در قسمت نظرات ثبت ننمایند، و همچنین از نشر دوباره شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره خدمات جدا خودداری نمایند.
 9. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا نشانی ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در قسمت نظرات خود خودداری نمایید.
 10. لازم است مشتریان مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید است و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
 11. لازم است مشتریان نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات مشتریان است.
 12. مشتریان در نظر داشته باشند که شرکت مهاجران سینیم ، پاک کردن نظرات غیر کاربردی مشتریان را حق خود می‌داند، مگر اینکه مطابق با اصول و این قوانین  ذکر شده باشند.
 13. نظراتی که مشتریان در خصوص خدمات و افراد در وب سایت درج می کنند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و شرکت سینیم مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.
 14. شرکت سینیم همواره نهایت تلاش و دقت در راستای ارائه تمامی خدمات به مشتری را می نماید و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز مشاورین خدمات استفاده می ‏‌کند. لازم به ذکر است ما تضمین نمی ‏‌کنیم که توضیحات خدمات و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، مذاکره و اطلاع رسانی و مکاتبه قبل از شروع عضویت در باشگاه هاست  .
 15. شرکت مهاجران سینیم در ارایه خدمات خود به مشتریان مسئولیت تاخیر یا عدم همکاری بین مشاور و مشتری را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات رایانه ای، مخابراتی و غیره باشد تحت هیچ شرایطی، بر عهده ندارد.
 16. شرکت مهاجران سینیم درصورت لزوم همواره پیگیری انجام مراحل مشاوره و نوع همکاری بین مشاورین و مشتریان را حق مسلم خود می داند.
 17. شرکت مهاجران سینیم به صورت تصادفی درباره عملکرد مشتریان و مشاورین گزارشاتی را از مشتریان خود دریافت می نماید.
 18. شرکت مهاجران سینیم رعایت و اجرای دقیق شرایط بسته های خدماتی هشتگانه بین مشتریان و مشاوران را به صورت ماهیانه بررسی و همواره جزو اولویت های مسلم اصل مشتری مداری خود محترم می داند و به همین منظور بازخوردهای طرفین را بررسی و ملاک انتخاب مشتریان و مشاوران نمونه خود قرار می دهد. از جمله معیارهای کلیدی تمدید عضویت باشگاه مشتریان و مشاوران ارائه خدمات کیفی و کمی مشاورین از یک طرف و همچنین بستگی به نوع رفتار و برخورد مشتری ها در طول مشاوره ها بستگی دارد.