با تیم شگفت انگیز ما آشنا شوید

چهره های پشت سر موفقیت ما

مفهوم “تیم ما” شامل تمام کسانی است که بطور رسمی در باشگاه های شرکت سینیم ثبت نام کرده اند و از این تعداد برخی بعنوان نمایندگان و مشاوران ارشد خدمات هشتگانه مهاجرتی هستند.

آیا میخواهید به ما ملحق شوید؟

داریوش ساسانی فرد

مدیریت منابع انسانی

داریوش ساسانی فرد فعالیت حرفه ای خود را همزمان با تحصیلات سطح کارشناسی از سال 1992 بعنوان مترجم و کارمند امور اداری شرکت بین المللی حفاری نفت و گاز ترایتون کانادایی Canadian Triton International شروع کرد. او بیش از 20 سال سابقه اجرایی در سازمان های تراز اول ملی و چند ملیتی از جمله ایرانی، کانادایی، انگلیسی، آفریقای جنوبی و چینی درصنایع مختلف غذایی، نفت و گاز، پتروشیمی، خودروسازی و مهاجرت را در جایگاه های کارشناسی، سرپرستی، مدیریت منابع انسانی و اداری و مؤسس در کارنامه کاری خود دارد.

داریوش دانش آموخته رشته های مترجمی زبان انگلیسی، مدیریت منابع انسانی و اداری از دانشگاهای ایران و کانادا و دکتری بازاریابی از کشور سوئیس است. او معتقد است موفقیت هیج انسانی تصادفی نیست و اگر باهم باشیم میتوانیم پلی از انسانهای موفق بسازیم.

داریوش مدیریت منابع انسانی شرکت مهاجران SINIM را بعهده دارد.

توماس انسیتا

عضو هیئت مدیره

توماس انسیتا (Thomas Ansieta) دانش آموخته رشته کارشناسی مدیریت بازرگانی شاخه علوم کامپیوتری از دانشگاه تورونتو در سال 1986 است. ایشان از سال های 1996 بعنوان مدیریت ارشد در 19 کشور از منطقه آمریکای لاتین و همچنین با شرکت های تابعه در آمریکا، کانادا، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، سوئد، دانمارک، آلمان، و ایتالیا فعالیت حرفه ای داشته و به مدت 14 سال مدیر ارشد اجرایی (CEO) و عضو هیئت مدیره شرکت نرم افزار چند ملیتی Redsoft  درشیلی بوده است. توماس همچنین تخصص و تجربه کافی کاربردی در مدیریت استارت آپ ها از جمله تأسیس سه شعبه از شرکت های تابعه را در آمریکای لاتین، شیلی (سانتیاگو)، منطقه فدارل مکزیک و برزیل و سائوپائولو در کارنامه حرفه ای خود دارد.

او به سه زبان اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی تسلط کامل دارد و از جمله تخصص های او میتوان بازارسنجی، بازاریابی، خدمات بازرگانی، پژوهش، مشاوره، مدیریت پروژه، توسعه تجاری، استخدام و گزینش، اصول و قوانین مدیریت منابع انسانی بصورت ملی و بین المللی را نام برد. وی در حال حاضر علاوه بر عضویت هیئت مدیره شرکت مهاجران SINIM، بعنوان بنیانگذار و مدیریت ارشد شرکت Business Consulting Services در تورونتو فعالیت دارد.

مهرداد وفایی باقری

عضو هیئت مدیره

مهرداد وفایی باقری دانش آموخته رشته برق از دانشگاه صنعتی شریف تهران در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد و درجه دکتری بازاریابی از کشور سوئیس است. مهرداد فعالیت حرفه ای خود را حدود 30 سال پیش در سال 1991 در شرکتی وابسته به آلستوم فرانسه شروع کرد و در سال 1996، شرکت مهر توان گسیل (MTG) را تأسیس و بعنوان مدیر عامل و شریک تجاری زیمنس آلمان پروژه های کلیدی بسیاری را در سطح ملی با تهیه قطعات برقی و مکانیکی، انرژی نو، تأمین قطعات فنی از کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه و ایتالیا با موفقیت انجام داد.

برخی از مهمترین و بزرگترین پروژه های تحت مدیریت مهرداد عبارتند از:

  • پست برق فرودگاه عسلویه
  • پست برق حرم امام رضا (ع)
  • مجتمع بزرگ ایران مال
  • پتروشیمی دماوند و پارس چنوبی
  • پالایشگاه تبریز

وی معتقد است به منظور داشتن جهانی بهتر همه ما موظف به رعایت کامل استانداردها هستیم. مهرداد در حال حاضر علاوه بر عضویت هیئت مدیره شرکت مهاجران SINIM، بعنوان مدیریت ارشد شرکت Mehr Tavan Gosil در ایران و فعالیت دارد.

Svitlana Smirnova

مشاور چند زبانه آموزش زبان انگلیسی

اسویتلانا اسمیرنوف (Svitlana Smirnov)، استاد اکراینی مسلط به چند زبان انگلیسی، روسی، اوکراینی، ترکی و لهستانی دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش زبان انگلیسی با 15 سال تجربه حرفه ای است.

وی بعنوان یکی از اساتید شناخته شده در بالاترین رده آموزشی در اوکراین، در زمینه تدریس و آماده سازی آیلتس برای دانشجویان در جهت تأمین نیازهای زبانی آنها برای مهاجرت و همچنین سازگاری آنها با شرایط جدید زندگی، سالها تجربه موفقیت آمیز در سطح ملی و بین المللی در کارنامه آموزشی خود دارد.

او می گوید؛ “اگر نمی دانید چگونه و از کجا برای یادگیری زبان انگلیسی شروع کنید، کافی است از طریق شرکت مهاجران سینیم (www.movebridge.com) با من ارتباط حاصل نمایید و من با کمال میل به تمام سوالات شما پاسخ خواهم داد و یادگیری زبان انگلیسی در نهایت برای شما آسان و هیجان انگیز خواهد شد”!

اسویتلانا مشاور چند زبانه آموزش زبان انگلیسی شرکت مهاجران SINIM است.

محیا افضلی

مشاور مهاجرت 

محیا افضلی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته زبان انگلیسی است. او پس از مهاجرت به کانادا موفق شد در رشته مشاوره مهاجرت، مدرک رسمی خود را باعنوان مشاور رسمی مهاجرت مورد تأیید انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC) و شورای نظارت بر امور مهاجرت (ICCRC) اخذ نماید. ایشان مشاور رسمی مهاجرت کانادا، صاحب شرکت مهاجرتی AIP و عضو انجمن های  ICCRC و CAPIC  بوده و این افتخار را دارد که مطلوب ترین خدمات مهاجرتی را به صورت کاملا قانونی و حرفه ای به متقاضیان اقامت و مهاجرت ارائه نماید. به همین دلیل او معتقد است که مسؤولیت پذیری در قبال پرونده و توجه به جزئیات شرایط متقاضی از مهمترین نکات در کسب نتیجه مطلوب میباشد.

محیا مشاور رسمی مهاجرت شرکت مهاجران سینیم است.

بهنام حاجیان مطلق

مشاور بیمه

بهنام حاجیان مطلق دانش آموخته رشته زیست شناسی ، فعالیت کاری و حرفه ای خود را از سال ۱۹۹۸ همزمان با تحصیل به عنوان دبیر، مشاور، معاون و مدیر دبیرستانهای منطقه ۳ تهران آغاز کرد. بهنام در سال ۲۰۱۵ و در حین مراحل مهاجرت موفق به کسب مدرک زبان فرانسه شد و همزمان در مدارس شروع به تدریس زبان فرانسه نمود. ایشان در سال ۲۰۱۷ و پس از مهاجرت به کانادا بلافاصله مشغول تحصیل و در سال 2018 موفق به کسب مدرک مشاوره مالی و بیمه شد.

وی از سال 2018 تا کنون به عنوان مشاور، فعالیت در زمینه انواع بیمه های عمر و پس انداز و سرمایه گذاری در حسابهای مختلف کانادایی مانند بازنشستگی ، معاف از مالیات ، تحصیلی  و نیز صدور انواع بیمه های مسافرتی،دانشجویی و سوپر ویزا ، را در کمپانی الیانس آغاز نمود و با ۲۱ کمپانی سرشناس بیمه و مالی در کانادا به عنوان بروکر قرارداد همکاری دارد.

بهنام به عنوان یک مهاجر، همیشه اعتقاد داشته که شرایط و نیازهای اولیه تمام مهاجران تازه وارد را با تمام وجود درک می کند و مشتاقانه و در حد توان پشتیبان آنها خواهد بود و آماده اشتراک و ارائه تجربیات و کمک به مهاجران است. شناخت درست نیاز مشتری و تسلط و ارائه محصول مورد نیاز به صورت صادقانه و بدون در نظر گرفتن منافع شخصی نیز از مهمترین اعتقادات ایشان است.

بهنام مشاور بیمه شرکت مهاجران SINIM است.