Svitlana Smirnova

مشاور چند زبانه آموزش زبان انگلیسی

اسویتلانا اسمیرنوف (Svitlana Smirnov)، استاد اکراینی مسلط به چند زبان انگلیسی، روسی، اوکراینی، ترکی و لهستانی دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش زبان انگلیسی با 15 سال تجربه حرفه ای است.

وی بعنوان یکی از اساتید شناخته شده در بالاترین رده آموزشی در اوکراین، در زمینه تدریس و آماده سازی آیلتس برای دانشجویان در جهت تأمین نیازهای زبانی آنها برای مهاجرت و همچنین سازگاری آنها با شرایط جدید زندگی، سالها تجربه موفقیت آمیز در سطح ملی و بین المللی در کارنامه آموزشی خود دارد.

او می گوید؛ “اگر نمی دانید چگونه و از کجا برای یادگیری زبان انگلیسی شروع کنید، کافی است از طریق شرکت مهاجران سینیم (www.movebridge.com) با من ارتباط حاصل نمایید و من با کمال میل به تمام سوالات شما پاسخ خواهم داد و یادگیری زبان انگلیسی در نهایت برای شما آسان و هیجان انگیز خواهد شد”!

اسویتلانا مشاور چند زبانه آموزش زبان انگلیسی شرکت مهاجران SINIM است.

بهنام حاجیان مطلق

مشاور بیمه

بهنام حاجیان مطلق دانش آموخته رشته زیست شناسی ، فعالیت کاری و حرفه ای خود را از سال ۱۹۹۸ همزمان با تحصیل به عنوان دبیر، مشاور، معاون و مدیر دبیرستانهای منطقه ۳ تهران آغاز کرد. بهنام در سال ۲۰۱۵ و در حین مراحل مهاجرت موفق به کسب مدرک زبان فرانسه شد و همزمان در مدارس شروع به تدریس زبان فرانسه نمود. ایشان در سال ۲۰۱۷ و پس از مهاجرت به کانادا بلافاصله مشغول تحصیل و در سال 2018 موفق به کسب مدرک مشاوره مالی و بیمه شد.

وی از سال 2018 تا کنون به عنوان مشاور، فعالیت در زمینه انواع بیمه های عمر و پس انداز و سرمایه گذاری در حسابهای مختلف کانادایی مانند بازنشستگی ، معاف از مالیات ، تحصیلی  و نیز صدور انواع بیمه های مسافرتی،دانشجویی و سوپر ویزا ، را در کمپانی الیانس آغاز نمود و با ۲۱ کمپانی سرشناس بیمه و مالی در کانادا به عنوان بروکر قرارداد همکاری دارد.

بهنام به عنوان یک مهاجر، همیشه اعتقاد داشته که شرایط و نیازهای اولیه تمام مهاجران تازه وارد را با تمام وجود درک می کند و مشتاقانه و در حد توان پشتیبان آنها خواهد بود و آماده اشتراک و ارائه تجربیات و کمک به مهاجران است. شناخت درست نیاز مشتری و تسلط و ارائه محصول مورد نیاز به صورت صادقانه و بدون در نظر گرفتن منافع شخصی نیز از مهمترین اعتقادات ایشان است.

بهنام مشاور بیمه شرکت مهاجران SINIM است.

محیا افضلی

مشاور مهاجرت 

محیا افضلی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته زبان انگلیسی است. او پس از مهاجرت به کانادا موفق شد در رشته مشاوره مهاجرت، مدرک رسمی خود را باعنوان مشاور رسمی مهاجرت مورد تأیید انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC) و شورای نظارت بر امور مهاجرت (ICCRC) اخذ نماید. ایشان مشاور رسمی مهاجرت کانادا، صاحب شرکت مهاجرتی AIP و عضو انجمن های  ICCRC و CAPIC  بوده و این افتخار را دارد که مطلوب ترین خدمات مهاجرتی را به صورت کاملا قانونی و حرفه ای به متقاضیان اقامت و مهاجرت ارائه نماید. به همین دلیل او معتقد است که مسؤولیت پذیری در قبال پرونده و توجه به جزئیات شرایط متقاضی از مهمترین نکات در کسب نتیجه مطلوب میباشد.

محیا مشاور رسمی مهاجرت شرکت مهاجران سینیم است.