درباره ما

در پشت صحنه چه اتفاقاتی می افتد؟

شرکت مهاجران SINIM دارای یک سیستم آنلاین، با قابلیت جستجوی مشاوران و مشتریان است. کلیه مشتریان و مشاوران این شرکت به طور رسمی در باشگاه های خود ثبت نام کرده اند. مشاوران اختصاصی ما تأیید شده و مجوزهای قانونی لازم را در زمینه های تخصصی خود دارند.

شرکت مهاجران SINIM از دو باشگاه مشتریان و مشاوران تشکیل شده است. با عضویت در این دو باشگاه، آنها می توانند به راحتی از طریق موتور جستجو یکدیگر را پیدا کنند، تا در مورد شرایط مهاجرت و اقامت و خدمات مهاجرتی با اطمینان و امنیت کامل، با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن صحبت کنند.

داستان ما

از کجا شروع شد...

داستان چگونگی ظهور شرکت مهاجران سینیم، به سال های 1992 برمی گردد که من جوانی 22 ساله بودم و اکنون این رؤیا پس از 22 سال با فراز و نشیب های زیادی در سال 2014 اتفاق افتاد:

از همان روزهای اولیه مهاجرت، موانع و تفاوت های زیادی را به شکلهای مختلف در ساختار فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و اشتغال تجربه کردم. به تدریج متوجه یک حلقه گمشده ای در دوران مهاجرت شدم که زندگی همه مهاجران را از نقطه آغازین تا استقرار کامل آنها، تحت تأثیر قرار می دهد.

با شروع مهاجرت، دانشجوی سال آخر دکترای مدیریت بازاریابی در دانشگاه سوئیس (UMEF) بودم که تصمیم گرفتم پایان نامه دکترای خود را در مورد مهاجرت بنویسم. بنابراین شروع به مطالعه ابعاد مثبت و منفی این پدیده چند بعدی و انقلاب اجتماعی نمودم.

“انسجام مهاجرت در بازار کار کانادا” را تحت عنوان پایان نامه انتخاب کردم. بنابراین، آنچه من را به راه اندازی این شرکت تشویق کرد، ایده این انسجام به عنوان یک حلقه گمشده برای سرعت بخشیدن و ارائه اقدامات مهاجرتی و اقامتی شد (خدمات هشتگانه) تا فرایند مهاجرت  نه تنها آسان تر شده بلکه طول زمان انتظار کوتاه تر و در هزینه های اصلی و جانبی صرفه جویی شده و نگرانی های قبل و بعد از این دوران کمتر، مخصوصأ شأن و شخصیت مهاجران محترم شمرده شود.

من کاملاً مطمئن هستم که ظهور این افق جدید، آغاز یک سفر طولانی و پرچالشی در جهت مدیریت پویا و پایدار در مهاجرت و اسکان است که بی نیاز از حمایت سازمان ها و نهادهای حقوقی، کارشناسان مجاز و مستقل بین المللی و محلی نیست .

تلاش بر این است تا مفهوم” مدیریت جهانی پل” به عنوان یک اصل مسلم در تاریخ مهاجرت جریان یابد. به همین دلیل از دو کلمه کلیدی Move و Bridge به معنای ” حرکت و  پل” برای ارتباطات گسترده بین همه انسانهای جهان استفاده شده است ( https://www.movebridge.com )، بر این اساس ما نه تنها موانع و نگرانی های کمتری در مورد مهاجرت خواهیم داشت بلکه خدمات مشاوره ای سازمان یافته تری را به تمام مشاوران ارائه خواهیم نمود.

از جمله ابتکارات این شرکت دسترسی نامحدود و آسان مشتریان و مشاوران است که در هرجایی از جهان می توانند از این خدمات استفاده کنند.

با تشکر از همه کسانی که در این راه با ما همراه بوده اند.

داریوش ساسانی فرد

درصد موفقیت

خدمات کامل هشتگانه مهاجرتی ارائه شده است.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات، پیشنهادات، انتقادات و مشتاق شنیدن حرف های شماست.

مشاوران خدمات مهاجرتی

همه مشاوران بومی و بین المللی خدمات مهاجرتی ما ، مجوزهای لازم حرفه ای و قانونی را دارند.

خدمات هشتگانه مهاجرتی

خدمات هشتگانه مهاجرتی عبارتند از: ویزا، اشتغال، پرواز، بیمه، مسکن، خودرو، زبان انگلیسی و ارز

رؤیای شما. مأموریت ما

ما درکنار شما هستیم تا تحقق رؤیاهایتان، ما باهم به رؤیاهایمان می رسیم!

نگاهی کوتاه به نقاط قوت شرکت

 • چند ملیتی و چند زبانی بودن
 • مشاوره ملی و بین المللی رایگان
 • مجهز به استانداردهای روز جهان
 • دسترسی به مشاوران محلی یا بین المللی
 • دسترسی به مشتریان محلی یا بین المللی
 • دسترسی نامحدود به موتورهای جستجوگر
 • کاهش دوران انتظار برای اقامت و مهاجرت
 • باور و اعتقاد به مشتری مداری فراتر از شعار
 • توانایی مدیریت و کاهش هزینه های مربوطه
 • توانایی و تبحر در شناسایی نیازهای مهاجرت 
 • تیم متعهد، حرفه ای، تحصیل کرده و با تجربه 
 • بسته های خدماتی مورد نیاز مهاجرتی و اقامتی 
 • ارائه راه حل های اساسی و کاربردی متناسب شما
ویزا
98%
مسکن
93%
اشتغال
90%
خودرو
93%
زبان انگلیسی
90%
ارز
100%
پرواز
90%
بیمه
97%

ارتباط با ما:

دو تا سه روز کاری به شما پاسخ خواهیم داد.